Author Archives: admin

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus

OTO WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ

OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

  • Klasy piąte – liczba uczestników w Polsce 2050, średnia punktów w Polsce 161.

16 miejsce – Kacper Kmieciak Va – 210 punktów

33 miejsce – Szymon Pieta Va – 176 punktów

39 miejsce – Michał Sobolewski Vb – 164 punkty

44 miejsce Marta Wodzińska Va – 154 punkty

56 miejsce – Weronika Miksa – 130 punktów


  • Klasy szóste – liczba uczestników w Polsce 1955, średnia punktów w Polsce 161.

32 miejsceMichał Janiak VIb – 176 punktów

35 miejsceJulia Kaczmarek VIa – 170 punktów

38 miejsce – Michał Kacprzak VIb – 164 punkty

41 miejsce – Kamil Rogalski VIb – 158 punktów

43 miejsce – Jagoda Pierzgalska VIb – 154 punkty

47 miejsce –  Maciej Koziński VI b – 146 punktów

48 miejsce – Kacper Kurzawski VIa – 144 punkty

opiekunowie: p. Agnieszka Włodarczyk, p. Justyna Moszczyńska

Nauczyciele Dzieciom 2013 – zapowiedź ….:)

Nauczyciele Dzieciom 2013 – zapowiedź ….:)

12 stycznia 2013 roku już po raz ósmy ozorkowscy nauczyciele zagrają razem z WOŚP. Wielki finał imprezy NAUCZYCIELE DZIECIOM odbędzie się w MOK w  dwóch turach :

  • godz. 14.00
  • godz. 17.00

Bilety w cenie 7 zł do nabycia w większości placówek oświatowych na terenie miasta.
W tym roku po raz pierwszy przygotowany został zwiastun tej fantastycznej imprezy. Zobaczcie, jak ciężko trenują wasi nauczyciele, ile wkładają energii i emocji w ćwiczenia. Wszystko po to, aby zachwycić publiczność podczas wielkiego występu 🙂
Zapraszamy wszystkich chętnych. Obejrzyjcie film i przyjdźcie zobaczyć nas na żywo. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane emocje :):)

Do zobaczenia

 

[flashvideo file=https://sp4ozorkow.pl/wp-content/uploads/2013/01/nd.flv /]

Dziękujemy firmie MOTION VIDEO STUDIO za przygotowanie zwiastuna naszej imprezy 🙂

Nauczyciele Dzieciom 2013

Nauczyciele Dzieciom 2013

12 stycznia 2013 r. już po raz ósmy odbędzie się finał imprezy NAUCZYCIELE DZIECIOM.

Miejsce – Miejski Dom Kultury
godzina – 14.00 i 17.00
bilety – 7zł do nabycia w większości placówek oświatowych w naszym mieście.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą obejrzeć szalone występy nauczycieli i wspomóc akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Film reklamujący tę fantastyczną imprezę w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

Wigilia klasy I c

Wigilia klasy I c

W dniu 20 grudnia w klasie I c odbyła się wigilia z udziałem Rodziców.
Uczniowie wystąpili z jasełką przygotowaną przez p. Jolantę Fijałkowską i p. Katarzynę Czajkowską. Śpiewali kolędy. Zatańczyli też poloneza do kolędy „Bóg się rodzi”. Do tej uroczystości uczniowie przygotowywali się dosyć długo, by wypaść przed Rodzicami jak najlepiej. I to się udało. Przygotowana była odpowiednia scenografia, stroje, a tablice zdobiły prace dzieci o tematyce bożonarodzeniowej. Uczniowie przygotowali prezenty dla Rodziców. Dzieciaki otrzymały też upominki od Mikołaja, który był tak zapracowany w tym dniu, że prezenty zostawił pod drzwiami.
Dziękujemy Rodzicom za duże zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości: za piękne stroje, ciasta, słodycze, napoje, owoce, dekoracje stołu.

Wsparcie rodziców jest dla nas bardzo ważne i doceniamy to –

wychowawczynie :Jolanta Fijałkowska i Katarzyna Czajkowska

Świąteczne życzenia ….

Świąteczne życzenia ….

Dla wszystkich uczniów i sympatyków naszej szkoły
! Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia życzymy Wam kolorowej, lasem pachnącej choinki,

by „mikołajowe” prezenty sprawiły wszystkim radość,
niech świąteczny nastrój przyniesie ze sobą spokój, zgodę
i szczęście bycia z najbliższymi.
Gdy powitamy Nowy Rok
rozpocznie się czas nowych wyzwań i postanowień.

Życzymy Wam dużo wytrwałości
w realizowaniu swoich marzeń

oraz 365 szczęśliwych dni i 365 spokojnych nocy w nadchodzącym 2013 roku.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP 4