Klasy IV – projekt okładki

Jednym z elementów pracy na zajęciach komputerowych w klasach czwartych był projekt tworzenia okładki ulubionej książki, bądź nowej jeszcze nieistniejącej.
Uczniowie musieli wykorzystać w dokumentach tworzonych w programie Word takie elementy jak: obramowanie i kolor strony, WordArt, wstawianie grafiki do dokumentu tekstowego. Zdecydowali się również na część redakcyjną książek. Wszystko to z zachowaniem omawianych na zajęciach zasad właściwego formatowania tekstu. Kolor, wyrównanie tekstu, odstępy między znakami… – nic nie jest już dla nich tajemnicą.
Najciekawsze prace uczniów klasy IV a możecie obejrzeć poniżej. Kto wie, może są to pierwsze projekty przyszłych powieściopisarzy na miarę Andrzeja Sapkowskiego. Osądźcie sami.

p. Agnieszka Włodarczyk