Szanowni Państwo, drodzy Ósmoklasiści, poniżej prezentujemy linki do materiałów dotyczących stresu egzaminacyjnego przeznaczonych dla uczniów 8. klasy szkoły podstawowej. Materiały przygotowane zostały przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi stresu egzaminacyjnego, który z całą pewnością towarzyszyć będzie Rodzicom i Uczniom najstarszych klas już za kilka miesięcy.

Jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym? Zalecenia dla ósmoklasistów
Stres egzaminacyjny. PORADNIK dla ósmoklasistów i maturzystów
Stres egzaminacyjny. NARZĘDZIOWNIK dla ósmoklasistów i maturzystów
Stres egzaminacyjny. PORADNIK DLA RODZICÓW

Uwaga kandydaci do szkół ponadpodstawowych

Rekrutacja elektroniczna w województwie łódzkim  odbywa się na stronie

Wejdź na stronę i kierując się instrukcją załóż konto dla uczniów klas 8 szkół podstawowych

Ważne! Pamiętaj, że możesz zarejestrować się tylko jeden raz!
Rejestracja w niewłaściwym systemie znacząco utrudni Ci prawidłową rejestrację!

1 ETAP.

1. Zarejestruj się do systemu rekrutacyjnego – https://lodzkie.edu.com.pl/  – obejrzyj film instruktażowy na pewno Ci pomoże.
  2. Uzupełnij dane niezbędne do rejestracji w systemie
  3. Stwórz „listę preferencji” – listę wybranych przez Ciebie szkół  – nie masz górnego limitu ilości szkół i oddziałów  w szkołach
  4. Wygeneruj, wydrukuj WNIOSEK i zanieś go do szkoły pierwszego wyboru – pamiętaj, aby wniosek został podpisany przez Ciebie i Twoich rodziców (prawnych opiekunów)

____________________________________________________________________________________________

TERMINY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH OBOWIĄZUJĄCE
W WOJ. ŁÓDZKIM NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Pamiętaj !!

Zakwalifikowany nie oznacza PRZYJĘTY !!!!

Abyś został przyjęty do szkoły do której się zakwalifikowałeś musisz dostarczyć do szkoły oryginał świadectwa i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, w terminie od 16 do 24 lipca 2019 r. !!!