Zajęcia w klasie I a

W ramach projektu p. Elżbieta Mierkiewicz prowadzi zajęcia z uczniami klasy I a.
Są to:

• „Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji”
  • „Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych”

Zajęcia te pozwalają wyrównywać umiejętności i deficyty dzieci, które mają kłopoty w nauce, bądź problemy z przystosowaniem się do życia w szkole.
Zdjęcia przedstawiają zajęcia, na których uczniowie poprzez wspólną zabawę doskonalą analizę i syntezę wyrazów, ćwiczą odczytywanie pełnych godzin na zegarze, dodawanie i odejmowanie w zakresie 15 oraz wykonują ćwiczenia manualne, usprawniające palce.