Uczniowie klas VII i klasa Va uczciła 160 rocznicę powstania styczniowego wycieczką po Ozorkowie „śladami” tego powstania.
Byliśmy na grobie powstańca na Starym Cmentarzu oraz przy tablicy pamiątkowej poświęconej Wawrzyńcowi Jeziorskiemu na Placu Jana Pawła II. W podróż w czasie, do wydarzeń powstania styczniowego, przeniósł nas Pan Wiesław Kukuła opowieściami zilustrowanymi obrazami Pana Aleksego Matczaka.
Ta niezwykła lekcja historii odbyła się w Izbie Historii Miasta Ozorkowa , której siedziba znajduje się w Młodzieżowym Domu Kultury.
Category Archives: 1. Aktualności
OBIADY MARZEC
Opłata za obiady za miesiąc MARZEC – 100 zł 🙂
Przelewy będą przyjmowane tylko na konto bankowe szkoły do dnia 10.03.2023
Konto bankowe szkoły: 31878600010000165820010003
PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA OBIADY
TYLKO I WYŁĄCZNIE W DANYM MIESIĄCU ROZLICZENIOWYM
Z ŻYCIA KLASY IIIC
NAJSŁODSZA AKCJA W ROKU :)
Nasza szkoła w ostatnich tygodniach lutego brała udział w NAJSŁODSZEJ AKCJI W ROKU – TABLICZKA CZEKOLADY DLA UKRAINY.
Jak zawsze społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania. Nie policzyliśmy ile tabliczek czekolady przynieśliście. Ale jak widać na załączonych zdjęciach było ich mnóstwo. Czekolady dzięki uprzejmości pani Anny Zakrzewskiej tuż przed 24 lutego trafiły do fundacji KoperPomaga. Stamtąd pojechały osłodzić wojenne życie dzieciakom z Ukrainy.
Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję słodko dziękujemy 🙂
Szkolne Koło Wolontariatu, Pedagog szkolny, Psycholog i Pedagog Specjalny w SP4
DZIEŃ OTWARTY W SP4 OZORKÓW
XII RAJD ZIMOWY W SP4
W sobotę 25 lutego odbył się XII już Rajd Zimowy organizowany przez dyrektora naszej szkoły p. Piotra Banasiaka oraz Radę Rodziców Szkoły.
110 uczestników i jeden pies 🙂 pokonało trasę rajdu. Ubłoceni, przemarznięci, przemoczeni, ale przeszczęśliwi pieszo, rowerami – wszyscy szczęśliwie dotarli do SP4 w Ozorkowie, gdzie czekał już gorący posiłek :).
Każdy uczestnik rajdu otrzymał okolicznościowy znaczek, a drużyna pamiątkowy dyplom.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu i już dziś zapraszamy na kolejna edycję tego fantastycznego wydarzenia 🙂
UWAGA KONKURS
DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ
XII RAJD ZIMOWY JUŻ ZA TYDZIEŃ
ACH CO TO BYŁ ZA BAL…..
W piątek 10 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowo-walentynkowy fantastycznie zorganizowany przez Radę Rodziców SP4.
Piękna dekoracja, dj. i animator p. Katarzyna Kamińska, słodki poczęstunek to atrakcje, które Rodzice przygotowali dla swoich pociech.
Zabawa, przerywana konkursami przygotowanymi przez p. animator trwała do późnych godzin wieczornych.
To był wyjątkowy wieczór, za który serdecznie dziękujemy Naszym fantastycznym Czwórkowym Rodzicom.




