Category Archives: 1. Aktualności

WALENTYNKI NA „ŚCIANCE” :)

WALENTYNKI NA „ŚCIANCE” :)

Dziś w „Czwórce” było prześlicznie i  niesłychanie romantycznie. Czerwony kolor – kolor zakochany zalał korytarze szkolne. 

Zakochani otrzymali z rąk posłańców walentynkowej poczty samorządowej karki pełne miłości. Szkolne Koło Wolontariatu wręczyło Wszystkim – Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły słodkie, własnoręcznie wykonane walentynki.
Wykonaną specjalnie na ten dzień walentynkową ściankę oblegali i ci zakochani i ci, którzy miłości wciąż szukają. 
14 lutego to był piękny dzień, bo ….miłość jest naprawdę piękna 🙂 🙂 🙂  

WARTO POMAGAĆ

WARTO POMAGAĆ

Akcja „Elektrosprzęt zbierajmy, strażakom pomagajmy” dotyczy ogólnomiejskiej zbiórki zużytych elektrosprzętów (wykaz w załącznikach) i ma na celu wsparcie strażaków OSP w Ozorkowie.
Zużyte elektrosprzęty uczniowie będą mogli przynieść do szkoły, skąd zostaną zabrane na składowisko miejskie (mniejsze gabaryty).
Odbiór urządzeń o większych gabarytach należy zgłaszać pod podanymi w zawiadomieniu telefonami.

 

 

OBIADY LUTY

OBIADY LUTY

Opłata za obiady za miesiąc  LUTY – 100 zł 🙂 

Przelewy będą przyjmowane tylko na konto bankowe szkoły do dnia 10.02.2023
Konto bankowe szkoły: 31878600010000165820010003

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA OBIADY
TYLKO I WYŁĄCZNIE W DANYM MIESIĄCU ROZLICZENIOWYM