Daily Archives: 28/06/2023

ZIELONO NAM ….

Zadanie wykonane !!

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w SP4 Ozorków było nieco inne niż poprzednie.  Nasi cudowni Uczniowie i ich Rodzice obdarowali Nas przepięknymi drzewkami i krzewami.
Jesteśmy zachwyceni pomysłem i ilością zielonych, przepięknych darów.  Te fantastyczne prezenty zostały właśnie posadzone na terenie szkoły.  Obiecujemy dbać, podlewać, przycinać – mamy nadzieję, że wszystkie pięknie się przyjmą i przez kolejne lata zdobić będą teren wokół naszej Czwórki.
Po cichu marzymy o kolejnych takich „zielonych” końcach roku szkolnego.  Dziękujemy jeszcze raz !!

Drzewa sadziła ekipa w składzie: Marta Kędzierska, Karolina Ewert-Mrowińska, Olga Szołtun, Beata Witczak-Podsiadłowicz, Jacek Kędzierski, Marek Szabela, Grzegorz Krajewski i przyszła pierwszoklasistka Hanna Kędzierska