Daily Archives: 27/06/2023

SUKCES NASZEJ KLIMATEAM

Grupa  Klima Team ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ozorkowie gościła w Warszawie na spotkaniu zespołów realizujących projekty edukacyjne w ramach programu „Globalna szkoła. Razem dla klimatu”.
Spotkanie miało miejsce w Pawilonie Edukacyjnym „Kamień” nad Wisłą. Celem spotkania było wspólne świętowanie i wymiana doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektów na rzecz klimatu. W programie spotkania znalazło się miejsce na prezentację działań w formie „gry posterowej”, integrację uczestników poprzez wspólne zabawy i aktywności.
Obcowanie z okoliczną przyrodą podczas warsztatów z przyrodnikami „Tulę las” była dla nas ciekawym doświadczeniem i okazją do przyjrzenia się jej nieco z innej strony. Podsumowując, udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej dał nam możliwość zdobycia wiedzy, zrealizowania wartościowego projektu, poznania interesujących, mądrych ludzi. Zdobycie Nagrody w konkursie cieszy nas i inspiruje do kolejnych działań dla dobra naszej Planety a tym samym dla nas.

To był cudowny czas …

Amelka , Blanka , Krysia , Natalka i Pani Kasia