Category Archives: 1. Aktualności

Jarmark bożonarodzeniowy

Jarmark bożonarodzeniowy

Nasze uczennice z zespołu INDICATO, reprezentowały szkołę podczas Jarmarku bożonarodzeniowego, który odbył się na placu Jana Pawła II w Ozorkowie. Dziewczyny zaśpiewały dwa utwory: „A kto wie” zespołu DeSu oraz kolędę „Lulajże, Jezuniu”. Do kolędy  zespołowi akompaniował nasz szkolny akordeonista. Było dość zimno, ale padający śnieg podkręcał świąteczną atmosferę. Brawo!

 

 

CHOINKI, CHOINECZKI….

CHOINKI, CHOINECZKI….

Już za chwilę rozstrzygnięty zostanie szkolny konkurs bożonarodzeniowy na najpiękniejszą choinkę. 
Poniżej przedstawiamy przepiękne prace, które wpłynęły na konkurs. 

Wszystkie choinki  już w piątek wystawione zostaną na szkolnym korytarzu (1 piętro) od godz. 11.25 do 12.50. Wszyscy uczniowie, pracownicy, rodzice będą mieli możliwość poznać wyniki konkursu, a także zapoznać się z cenami choinek. 

Wszystkie konkursowe rękodzieła można będzie zakupić na kiermaszach szkolnych. Pierwszy z nich rozpocznie się punktualnie o 11.25 w poniedziałek 12 grudnia – korytarz pierwszego piętra SP4. 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KIERMASZACH WYJĄTKOWYCH BOŻONARODZENIOWYCH DRZEWEK !!!

 

6 GRUDNIA …. IMIENINY MIKOŁAJA :)

6 GRUDNIA …. IMIENINY MIKOŁAJA :)

6 grudnia świętowaliśmy w SP4 MIKOŁAJKI :). 
Samorząd Uczniowski zorganizował mikołajkowy koncert kolęd i pastorałek. Morze czerwonych czapek zalało salę gimnastyczną. Gwiazdami koncertu byli nasi uczniowie – solo, w duetach i całymi klasami. Śpiewali również nauczyciele, choć tylko w chórkach 🙂 Wykonawcy i organizatorzy zebrali gromkie brawa. Widownia również została doceniona – czekoladowe cukierki „dosłodziły” ten fantastyczny dzień.

MIKOŁAJKOWA DOBRONIANKA VIII D

MIKOŁAJKOWA DOBRONIANKA VIII D


W Dobroniance – fantastycznym mini zoo Mikołajki spędziła klasa VIIId. 

Karmiliśmy zwierzęta, słuchaliśmy wielu ciekawostek o mieszkańcach Dobronianki, podziwialiśmy świąteczne dekoracje, dekorowaliśmy pierniki.
Kulminacyjnym punktem wycieczki była wizyta we wiosce Świętego Mikołaja. „Nasz” wyjątkowy Mikołaj wręczył wszystkim drobne prezenty.  Cudne zwierzaki, godne polecenia miejsce i super młodzi ludzie to recepta na wyjątkowy mikołajkowy poniedziałek 🙂 

WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU ….

WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU ….

Dziś do naszej szkoły zawitał wyjątkowy gość – najprawdziwszy Święty Mikołaj. Rozdawał drobne, słodkie upominki,  zarażał dobrym humorem, przytulał i pozował do zdjęć – jak na prawdziwą Gwiazdę przystało. 

Na ten dzień czekali wszyscy, jednak najwięcej radości „niecodzienna wizyta” wzbudziła wśród najmłodszych uczniach naszej szkoły. Piskom, śmiechom i uśmiechom nie było końca. Święty Mikołaj dzielnie i cierpliwie uczestniczył w sesji zdjęciowej, której rezultaty możecie zobaczyć poniżej. 

Święty Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Trzymamy Go za słowo !! 🙂

Cudownemu  Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Ten poniedziałek wprowadził nas wszystkich w świąteczny nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia. 

Mikołajkowe szaleństwo zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu ... to takie nasze „małe podziękowanie” za to, że zawsze możemy liczyć na Wasze – dzieci i Rodziców bezinteresowne wsparcie i ogromną pomoc. 

GRUDNIOWE NOCOWANKI

GRUDNIOWE NOCOWANKI

Z 2 na 3 grudnia odbyło się nocowanie w szkole, w którym wzięły udział klasy 6a, 8a i 8d. Uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach z chemii, podczas których uczennice z 8a prezentowały fascynujące doświadczenia, pod czujnym okiem p. Katarzyny Tarczyńskiej. 

Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach filmowych – poznali tajniki tworzenia filmu. W grupach zekranizowali fragmenty ulubionych lektur. Uczniowie skompletowali kostiumy, dokonali charakteryzacji i przygotowali scenariusze, między innymi do  fragmentów „Zemsty” i „ Balladyny”.  Wszystko to pod troskliwą opieką p. Renaty Golec. Za kamerą pracował p. Jarosław Fajfer.

OBIADY GRUDZIEŃ

OBIADY GRUDZIEŃ

Opłata za obiady za miesiąc  GRUDZIEŃ – 80 zł 

Przelewy będą przyjmowane tylko na konto bankowe szkoły do dnia 09.12.2022 
Konto bankowe szkoły: 31878600010000165820010003

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA OBIADY
TYLKO I WYŁĄCZNIE W DANYM MIESIĄCU ROZLICZENIOWYM