UWAGA KONKURS !!!

• Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
    w Ozorkowie, konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa

Terminy:

• Dostarczenie prac – do 5.06.2023 r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu – 16.06.2023 r.
  • Wręczenie nagród – październik 2023 r.

Uczestnicy konkursu:

• Mieszkańcy Ozorkowa
  • Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie

Założenia konkursu:

• Wykonanie i wybór projektu koncepcyjnego tablicy pamiątkowej upamiętniającej 100-lecie Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie.
  • Konkurs ma charakter otwarty – skierowany jest do wszystkich osób związanych
    ze Szkołą lub miastem Ozorków.

Forma projektu i prezentacji pracy konkursowej:

• Uczestnik konkursu przygotowuje projekt tablicy, która zostanie wykonana na szkle
    i ma być tematycznie związana z rocznicą stulecia Szkoły Podstawowej nr 4
    z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie.
  • Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość umieszczenia na projekcie logotypu Szkoły.
  • Uczestnik konkursu może zgłosić jedną pracę, zaprojektowaną na komputerze
    i przysłaną w programie graficznych Corell Draw, w formie pliku PDF lub linku do projektu.
  • Praca nadesłana na konkurs musi być pracą własną. Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tym fakcie.
  • Uczestnik konkursu przysyła projekt do sekretariatu Szkoły na adres e-maila: sp4ozorkow@interia.pl, wpisując w temacie: KONKURS NA TABLICĘ PAMIĄTKOWĄ.
  • W przysłanym e-mailu uczestnik podaje swoje dane: imię i nazwisko oraz numer telefonu.
  • Uczestnik konkursu po przesłaniu projektu musi uzyskać potwierdzenie odbioru.

Nagrody:

• Powołana przez organizatora Komisja Konkursowa wybierze najlepszy projekt.
  • Przyznana zostanie wyłącznie I nagroda – nagroda rzeczowa.
  • Decyzja jury jest ostateczna i niepodważalna.
  • Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne ze zgodą na publiczną prezentację
    oraz ujawnienie autorów poszczególnych prac.
  • Nagrodzona praca konkursowa przechodzi na własność szkoły łącznie z autorskimi prawami majątkowymi, a z wyłączeniem niezbywalnych praw autorskich.
  • Nagroda wręczona będzie podczas uroczystości Jubileuszu 100–lecia Szkoły
    w październiku 2023 r.
  • Informacje o wynikach konkursu i nagrodzonym autorze dostępne będą na stronie internetowej Szkoły w dniu 16 czerwca 2023 r. oraz na łamach gazety lokalnej Wiadomości Ozorkowskie.

Informacje końcowe:

• Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, ewentualnie jego rodziców, opiekunów prawnych (w przypadku osoby niepełnoletniej) oraz zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika konkursu na stronie internetowej Organizatora i w prasie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niezbędne dla potrzeb organizacji konkursu.
  • Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania prac konkursowych na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ozorkowie oraz w lokalnej prasie w celach promocyjnych i informacyjnych.
  • Praca konkursowa zostanie wyeksponowana w placówce Organizatora.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przetwarzania danych osobowych.

Osoba do kontaktu:

Monika Kryszkiewicz – przez sekretariat Szkoły nr telefonu 42 710 31 80