Studwudziesto osobowa grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się w piątek na przedświąteczną wycieczkę do Fabryki Bombek w Piotrkowie Trybunalskim.
Zobaczcie fotorelację p. Anny Ewert w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Studwudziesto osobowa grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się w piątek na przedświąteczną wycieczkę do Fabryki Bombek w Piotrkowie Trybunalskim.
Zobaczcie fotorelację p. Anny Ewert w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Mamy przyjemność poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs klas I – III na logo akcji „Owoce w szkole”. Spośród kilkudziesięciu prac jury wybrało trzy najlepsze.
I miejsce – klasa I c, opiekun p. Anetta Tomczak
II miejsce – Oliwia Chojnacka, kl. III c, opiekun p. Jolanta Fijałkowska i p. Katarzyna Czajkowska
III miejsce – Zuzanna Matusiak. kl. III c, opiekun p. Jolanta Fijałkowska i p. Katarzyna Czajkowska
Gratulujemy !!
Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej wszystkim osobom zaangażowanym w proces nauczania i wychowania uczniów naszej naszej szkole życzę wytrwałości na niełatwej nauczycielskiej drodze i wielu pięknych sukcesów pedagogicznych.
Wszystkim pedagogom życzę, aby nigdy nie utracili chęci pracy z drugim człowiekiem, owej możliwości nieustannego i niezwykłego spotkania z nim.
Niech Nasza praca będzie przyjemnością, a postępy podopiecznych satysfakcją.
Administrator strony
p. Beata Witczak
Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowała się podczas półfinałów Orlikowskiej Ligi Mistrzów w Rugby Tag.
IV miejsce – – drużyna SP4 pod opieką p.Mirosława Szołtuna


_________________________________________________________
Góra G | Światowy Dzień Walki z Głodem | Owoce i warzywa w szkole |
| Akcja „Szkolna Wyprawka dla Żaka” | Sprzątanie grobów | Akcja „Nakrętki” |
| Akcja „Pomóż i Ty” | Świąteczne paczki PCK | Mikołajki PCK |
_________________________________________________________
| Światowy Dzień Walki z Głodem | Owoce i warzywa w szkole |
| Akcja „Szkolna Wyprawka dla Żaka„ | Sprzątanie grobów |
| Akcja „Pomóż i Ty” | Świąteczne paczki PCK | Mikołajki PCK |
_________________________________________________________
| Światowy Dzień Walki z Głodem | Akcja Znicz |
| Sprzątanie Świata | Owoce i warzywa w szkole |
Paczki PCK | Sprzątanie grobów na Starym Cmentarzu |
| Kwesta w ozorkowskim TESCO |
Dn. 14 października obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość z tej okazji rozpocznie się o godz. 10.00 na sali gimnastycznej. Na uroczystość przychodzą tylko trzyosobowe delegacje klas.
Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w tym dniu nie odbędą się.
Od dziś wszystko co dzieję się w naszej szkole będziecie mogli śledzić również na FACEBOOK – wystarczy kliknąć TUTAJ 🙂
Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony !!
Witam Was w nowym roku szkolnym 2014/2015.
Cały miesiąc strona internetowa szkoły nie działała – dopadła ją straszna awaria. Ale dzięki p. Markowi Świderskiemu wszystko znowu funkcjonuje jak należy :). Dziękuję bardzo za pomoc !!!
Zaczynamy kolejny rok internetowej przygody – zaglądajcie na stronę jak najczęściej. Miłej lektury 🙂
Czekamy na Was z niecierpliwością :).
Na uroczystość zapraszamy również wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów. Do zobaczenia już w poniedziałek !!
Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Piętą po sukcesie w jesiennej i zimowej sesji ogólnopolskiego konkursu ” Zdrowo jem, więcej wiem”, zdobyli I miejsce również w ogólnej klasyfikacji
I miejsce – klasa III a SP4
To ogromny sukces, nasze dzieciaki pokonały uczniów sponad 270 szkół z całej Polski. Brawo.
Uczniowie odbiorą nagrody 13 września na STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE :):)
Ułatwienia dostępu