WIZYTA W SCHRONISKU

12 grudnia 2019 r. przedstawiciele naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Celem wizyty było dostarczenie karmy i koców dla psiaków i kociaków.  Nasi mali przyjaciele mają wspaniałą opiekę, a nasza karma zapewni im pożywienie na kilka miesięcy.
W tym roku ilość zebranej karmy  przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W zbiórce wzięli udział uczniowie wielu klas, a uczniowie którzy przynieśli tej  karmy najwięcej, w nagrodę pojechali do schroniska. Mogli zobaczyć osobiście jak funkcjonuje takie schronisko i jakie pieski tam się znajdują. Były nawet łzy wzruszenia. Widać, że uczniowie naszej szkoły mają dobre serca. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zbiórce,  w imieniu czworonożnych przyjaciół serdecznie DZIĘKUJEMY!!!