Wizyta kółka ekologicznego w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy

W ostatnich miesiącach w naszej szkole trwała akcja pomocy psom ze Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, która polegała na zbiórce karmy dla psów. Organizatorkami akcji były jak zwykle opiekunki koła ekologicznego dla klas młodszych: p. Anna Ewert i p. Anna Kwiatkowska.

27 stycznia 2015 r. uczniowie, którzy najbardziej zaangażowali się w zbiórkę karmy, w nagrodę za udział w tej akcji pojechali do schroniska, by przekazać zebraną karmę.

Po przekazaniu karmy obejrzeliśmy  teren schroniska, po którym oprowadzili nas jego pracownicy.  Dowiedzieliśmy się przy okazji wiele na temat przebywających tam zwierząt, poznaliśmy zasady funkcjonowania schroniska.

Na koniec wycieczki pracownicy schroniska bardzo serdecznie podziękowali nam za otrzymane dary, a my DZIĘKUJEMY WAM, bo akcja ta doszła do skutku tylko dzięki Waszej wrażliwości.