Wreszcie są długowyczekiwane zdjęcia klasy IIIa. Zobaczcie co się u nich działo przez ostatnie dwa miesiące.
Wszystkie zdjęcia znajdziecie w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Wreszcie są długowyczekiwane zdjęcia klasy IIIa. Zobaczcie co się u nich działo przez ostatnie dwa miesiące.
Wszystkie zdjęcia znajdziecie w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
W dniu 6 listopada 2015r w Miejskiej Krytej Pływalni „Wodnik” w Ozorkowie odbyły się powiatowe zawody pływackie –sztafety w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.
Nasze sztafety dziewcząt i chłoców zajęły VI miejsca w swoich konkurencjach.
no images were found
RODZICU – WSPÓŁPRACUJ! – OD CIEBIE ZALEŻY MOWA TWOJEGO DZIECKA
Skuteczność terapii ściśle uzależniona jest od współpracy rodziców z logopedą i tylko wtedy gdy współpraca ta ma rzeczywście miejsce – terapia przynosi efekty
Bez współpracy z rodzicami terapia nie przyniesie widocznych efektów. Zajęcia z logopedą nie są wystarczającym działaniem do usprawniania mowy. Dlatego tak bardzo ważne jest zaangażowanie rodziców w codziennych ćwiczeniach z dzieckiem. Po każdych zajęciach logopeda zapisuje w zeszycie zestaw ćwiczeń, jakie uczeń powinien wykonywać codziennie do kolejnego spotkania. Jeśli chcemy usłyszeć postępy ćwiczmy z dzieckiem. Brak ćwiczeń to brak postępów w terapii.
W dniach 24 i 25.10.2015 r. w Ośrodku PINIA w Sokolnikach Lesie zostały rozegrane Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego w brydżu sportowym. Młodzież walczyła o puchary dla swoich szkół ufundowane przez prezesa Wojewódzkiego Związku Brydża Sportowego w Łodzi Włodzimierza Choinkowskiego.
W kategorii szkół podstawowych drugie miejsce dla naszej szkoły wywalczyła Małgorzata Bielińska.
Ogromne gratulacje wędrują od Nas dla Małgosi i jej trenera p. Henryka Chojnackiego.
Wszystkim Rodzicom przypominamy o konsultacjach, które odbędą się 03.11.2015 r. w godz. 16.00-17.00 w SP4.
Serdecznie zapraszamy do indywidualnych rozmów z nauczycielami o nauce i zachowaniu Państwa ukochanych pociech.
W sobotę 24 października odbył się rajd rowerowy zorganiozowany przez Stowarzyszenie „Birota”.
W rajdzie wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Jarka Fajfera
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Dziś w naszej szkole gościli Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ozorkowie. Spotkali się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły i przeprowadzili zajęcia z pomocy przedmedycznej.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Dnia 15 października 2015 roku odbyła się szkolna wycieczka do Warszawy szlakiem miejsc pamięci narodowej, w której wzięli udział uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami: p. Marzeną Olczak, p. Joanną Krajewską, p. Renatą Golec i Małgorzatą Woźniak.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Nietypowi goście odwiedzili 20 października uczniów klasy II b.
Jeśli chcecie się dowiedzieć, kim byli zajrzyjcie do zakładki DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
17 października pod opieką p. Jarosława Fajfera i p. Piotra Banasiaka mała, ale dzielna grupa uczniów wybrała się na wycieczkę rowerową po grodnickim lesie. I choć lało i wiało to wszyscy byli zachwyceni i już przygotowują się do następnej wyprawy.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Ułatwienia dostępu