Uczniowie klasy II d wybrali się na wycieczkę do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Przyjrzeli się kolejnym etapom powstawania ręcznie robionej, szklanej bombki. Następnie samodzielnie wykonali ozdoby choinkowe.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Category Archives: 1. Aktualności
Szolny konkurs plastyczny „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”
Przypominamy, że do 30.11.2015 r. trwa w Szkolny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – III
Szczegółowy regulamin znajdziecie w zakładce DLA UCZNIÓW/ KONKURSY
Pamiątki przeszłości ….lekcja j. polskiego w VI a
We czwartek uczniowie klasy VI a wzięli udział w niezwykle ciekawej lekcji j. polskiego przeprowadzonej przez p. Joannę Krajewską.
Cała fotorelcja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Rugbyści ze srebrnymi medalami !!!!
Nasi rugbyści pod wodzą p. Mirosława Szołtuna wywalczyli II miejsce i srebrym medal w Mistrzostwach Województwa w Rugby Tag.
Oto skład wicemistrzowskiej drużyny: Bednarek Martyna, Banasiak Martyna, Głasek Kacper, Hudaś Weronika, Michalska Wiktoria, Szmajewska Wiktoria, Zając Adrian.
Serdecznie gratulujemy tak spektakularnego sukcesu i jak zawsze …. czekamy na więcej :):):)
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Rozpoczynamy „Mikołajki wujka Tomka 2015”
Zapraszamy wszystkich do udziału świątecznej akcji charytatywnej. W tym roku szykujemy paczki dla chorych dzieci przebywających w szpitalu przy ul. Spornej oraz Matki Polki w Łodzi, a także dla Domu Dziecka w Zduńskiej Woli.
Zbieramy dla nich: bloki rysunkowe i techniczne, kredki ołówkowe, farbki, papier kolorowy, plastelinę, mazaki, długopisy, notesiki, książeczki, kolorowanki, puzzle, gry, naklejki, gumki, temperówki, ołówki, pastele itp. (Prosimy nie przynosić rzeczy zniszczonych i używanych)
Akcja trwa do 1 grudnia 2015 r. – o szczegóły pytaj wychowawcę, lub p. Sylwię Stuchałę – koordynatora akcji w naszej szkole
Logowanie do e-dziennika
Wycieczka do Warszawy
5 listopada 2015 uczniowie klas III wybrali się na wycieczkę do stolicy. Zwiedzili lotnisko im. F. Chopina, Stare Miasto i Park Łazienkowski. Doskonale bawili się w Centrum Kopernika.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
INDICATO pierwsze w powiecie
Ogromnie miło nam poinformować, że w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej „Rozszumaiły się wierzby płaczące” zorganizowanym po raz kolejny przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zespół wokalny INDICATO pod kierunkiem p. Moniki Kryszkiewicz zajął I miejsce
Więcej o konkursie w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Obchody Święta Niepodległości
Dziś, w przeddzień 11 listopada uroczyście obchodziliśmy w szkole Święto Niepodległości.
Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas IV-VI, zespół muzyczny INDICATO i panie: Monikę Kryszkiewicz i Marzenę Olczak.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Jesteśmy w półfinale Rugby Tag !!!
Ogromnie miło nam poinformować, że nasza fantastyczna drużyna rugby wywalczyła w pięknym stylu awans do półfinału województwa Ligi Rugby Tag.
W szkolnych eliminacjach byliśmy bezkonkurencyjni i zdobyliśmy I miejsce.
Gratulujemy całej drużynie i trenerowi p. Mirosławowi Szołtunowi.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found




