10 października pod opieką p. Marty Repeć, p. Beaty Witczak, p. Piotra Banasiaka i p. Jacka Kędzierskiego uczniowie z klas IV wybrali się na rowerową wycieczkę do Sokolnik. Było mroźno, ale słonecznie, humory dopisywały, a kiełbasa z ogniska smakowała pysznie.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Category Archives: 1. Aktualności
Mamy medal Mistrzostw Rejonu w sztafecie dziewcząt !!!
Dziś odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W Aleksandrowie Łódzkim po ciężkich „walkach” naszym sportowcom udało się wywalczyć następujące miejsca:
- dziewczęta – III miejsce.
- chłopcy – IV miejsce.
Do zawodów przygodotowali p. Marek Szabela i Mirosław Szołtun, Wielkie brawa !!!
www.ozorkow.net
Napisali o Nas na portalu www.ozorkow.net 🙂 czytajcie o naszych pierwszoklasistach :):)
Zdobyliśmy Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa !!!
Uwaga !!! Konsultacje
Wszystkim Rodzicom przypominamy o konsultacjach, które odbędą się jutro tj. 06.10.2015 r. w godz. 16.00-17.00 w SP4.
Serdecznie zapraszamy do indywidualnych rozmów z nauczycielami o nauce i zachowaniu Państwa ukochanych pociech.
II a – zajęcia dydaktyczne w ogródku ekologicznym
W poniedziałek – 5 października uczniowie klasy II a uczestniczyli w nietypowych zajęciach. Odbyły się one nie w sali, ale na świerzym powietrzu w naszym szkolnym ogródku dydaktycznym „Zielona scena”.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
II a, II c i I d na rajdzie jesiennym
W sobotę, 3 października, klasy I d, IIa i IIc wzięły udział w X Rajdzie Jesiennym „Żegnamy i witamy migrujące ptaki”. Rajd został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Sprzątanie Świata 2015
Wreszcie dotarły do nas zdjęcia z tegorocznego Sprzątania Świata. Nasi uczniowie pod wodzą p. Marty Repeć i p. Jacka Kędzierskiego sprzątali lasek miejski w Ozorkowie.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
IV miejsce naszych rugbystów !!
I c i I e na rajdzie harcerskim
Nasze pierwszaki z klas I c i I e wraz z opiekunami p. Agatą Pietrasik, p. Grażyną Marańdą i p. Sławą Tuszyńską również uczestniczyły w harcerskim rajdzie „Szlakiem Wrześniowych Bohaterów”
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
