Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji przygotowywania prezentów dla dzieci z Ukrainy. Do akcji włączyły się niemal wszystkie klasy.
Więcej o akcji i tegorocznym jej finale w zakładce MENU/NASZE AKCJE I PROJEKTY
no images were found
Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji przygotowywania prezentów dla dzieci z Ukrainy. Do akcji włączyły się niemal wszystkie klasy.
Więcej o akcji i tegorocznym jej finale w zakładce MENU/NASZE AKCJE I PROJEKTY
no images were found
W tym roku do akcji charytatywnej dla Dzieci z Ukrainy włączyli się wychowawcy i uczniowie:
W tym roku nasi uczniowie i nauczyciele przygotowali paczek, pełnych przyborów szkolnych, zabawek, środków czystości.
Zebrana kwota – 120 zł, przelana została na konto Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego.
Już są wyniki
IV miejsce – drużyna chłopców

drużyna w składzie: Tomasz Leski, Grzegorz Bieliński, Michał Tomczak, Szymon Pięta, Mikołaj Draczyński, Michał Buchta, Mateusz Palmowski, Kacper Kuropatwa, Tomasz Wójcik, Łukasz Czajkowski
opiekun: p. Marek Szabela

![]()
KONKURSU
zespół INDICATO
opiekun: p. Monika Kryszkiewicz

Już są wyniki
II miejsce – zespół INDICATO

Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
![]()
II miejsce – klasa V c i klasa IV b
III miejsce – klasa V b
no images were found

Dn. 12.11.2012 r. z okazji Dnia Niepodległości odbyły się w naszej szkole dwie ważne uroczystości. Obie przygotowane przez p. Marzenę Olczak, p. Bogusławę Kwaśną i p. Monikę Kryszkiewicz.
W turnieju wzięło udział 9 delegacji klas starszych. W skład drużyny wchodził wychowawca i dwóch uczniów danej klasy. Poniżej przedstawiamy składy drużyn
Klasa IV a
| Klasa IV b
| Klasa IV c
|
Klasa V a
| Klasa V b
| Klasa V c
|
Klasa VI a
| Klasa VI b
| Klasa VI c
|
Cały turniej oceniało przyjęte gromkimi brawami jury w składzie
Turniej składał się z wielu konkurencji. Zadaniem drużyn było m.in.
Wszystkim oglądającym bardzo podobała się konkurencja pt. „Jaka to melodia” Uczestnicy musieli odgadnąć tytuł znanej polskiej pieśni patriotycznej, a następnie odśpiewać ją wraz z klasą.
Ocenianiu podlegały też
Po zaciętej i niezwykle wyrównanej walce jury ogłosiło wyniki.
Wszystkie drużyny otrzymały słodkie upominki i dyplomy, a zwycięzcy tort ufundowany przez firmę cukierniczą „Piotruś” z Ozorkowa.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wiedzy i szczęścia. Bawiliśmy się wyśmienicie, a wiedzę zdobytą w trakcie turnieju na pewno wykorzystamy – ja rozwiązując krzyżówki, a uczniowie – rozwiązując testy i pisząc sprawdziany z j. polskiego, historii, przyrody, muzyki…. i tak dalej i tak dalej ………:)
Ułatwienia dostępu