04.04.2013 r. odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasisty.
Jeśli chcecie rozwiązać test jeszcze raz znajdziecie go w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
04.04.2013 r. odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasisty.
Jeśli chcecie rozwiązać test jeszcze raz znajdziecie go w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
04.04.2013 r. odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasisty. W naszej szkole do tego ważnego egzaminu przystąpiło …… uczniów.
Przez równo godzinę szóstoklasiści odpowiadali na pytania korzystając z tekstu źródłowego, wykonywali szereg zadań z matematyki i napisali list do kolegi lub koleżanki.
Wyniki egzaminu będą znane dopiero w czerwcu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie zdobędą satysfakcjonującą ich liczbę punktów :).
Tegoroczny test do obejrzenia tutaj : SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2013
![]()
drużyna w składzie:Julia Kaczmarek, Maja Wojciechowska, Tomasz Wójcik, Katarzyna Rubach
drużyna w składzie: Michał Janiak, Martyna Urbanowicz, Jagoda Pierzgalska, Julia Wojtczak
drużyna w składzie: Julia Olejniczak, Weronika Idczak, Wiktoria Furmaniak, Karolina Walczak
no images were found

opiekun p. Katarzyna Pawlak-Dropińska, p. Anna Kwiatkowska, p. Małgorzata Targalska
no images were found

26.03.2013 r. w naszej odbyły się dwa konkursy
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Przypominamy !
28.03.2013 – 02.04.2013 – świąteczna przerwa wiosenna.
04.04.2013 – Sprawdzian Szóstoklasisty
Życzymy udanego wiosenno – wielkanocnego wypoczynku
27 marca odbył się w naszej szkole konkurs „Savoir vivre dla klas VI”. Konkurs został przygotowany przez p. Agatę Pietrasik, p. Sławę Tuszyńską.
W konkursowym jury zasiadła p. Małgorzata Gawęda, p. Bogusława Kwaśna, p. Anna Kacprzak
Rywalizacja toczyła się między drużynami:
Drużyny rywalizowały o miano klasy o najlepszych manierach w szkole, a także o nagrodę pieniężną w wysokości 100zł. Przez miesiąc bacznie obserwowano zachowanie szóstoklasistów, sprawdzając czy potrafią wykorzystać wiedzę z zakresu dobrego wychowania w życiu.
Finałowa rozgrywka była bardzo emocjonująca. Zwycięzców wyłoniła dopiero dogrywka.
I tak:
I miejsce zajęła klasa VI a,
II miejsce – klasa VI c
III miejsce – klasa VI b
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i wspaniałych manier 🙂
27 marca odbył się w naszej szkole finał Miejsko-Gminnego Konkursu „Savoir vivre dla każdego”. Konkurs został przygotowany przez nauczycielki z naszej szkoły p. Katarzynę Czajkowską i p. Grażynę Marańdę.
W skład jury weszły: p. Małgorzata Gawęda,
Rywalizacja toczyła się między drużynami ze:
I miejsce – ZSG w Słowku
II miejsce – SP 4 w Ozorkowie 🙂
III miejsce – SP 5 w Ozorkowie
IV miejsce – SP w Solcy Wielkiej
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i …. zapraszamy za rok 🙂
Ułatwienia dostępu