XII Spartakiada Lekkoatletyczna

7 czerwca w naszej szkole odbyła się XII Miejsko-Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna.
O miano najlepszych sportowców rywalizowali uczniowie ze Sp 5 w Ozorkowie, Sp w Modlnej, SP w Parzęczewie, SP w Solcy Wielkiej  i  Sp 4 w Ozorkowie. Przez całe przedpołudnie młodzi sportowcy walczyli o medale i zaszczyty
Rywalizacja była bardzo wyrównana, a sportowcom przez cały czas towarzyszył głośny doping kibiców.

W końcowej klasyfikacji sportowcy naszej szkoły zajęli I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa uczniom i ich nauczycielom – p. Oldze Szołtun, p. Jarosławowi Grzybowskiemu i p. Markowi Szabeli. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, dzięki którym najlepsi sportowcy otrzymali upominki.

Dla naszych uczniów z okazji ich święta przygotowano tego dnia również inne atrakcje.
Dzieciaki szalały na dmuchanej zjeżdżalni i w miasteczku ruchu drogowego firmy AVIVA   Mogły wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Fundację „Kocia mama”.  Miały okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego i wozu policyjnego. Mogły odbyć przejażdżkę kucykiem. Ważnym punktem imprezy był FESTYN ZDROWEJ ŻYWNOŚCI. Wszyscy mogli degustować pyszne, zdrowe przekąski. Na dzieci jak zawsze czekał ciepły poczęstunek.
To był zdecydowanie bardzo udany Dzień Dziecka 🙂