Daily Archives: 28/03/2023

WOJEWÓDZKI SUKCES WOKALNY

W środę 22 marca odbył się w MOK-u Wojewódzki Konkurs Wokalny dla Dzieci i Młodzieży „Muzyczne potyczki”. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczestników z najróżniejszych zakątków województwa łódzkiego, m.in: Łodzi, Zduńskiej Woli, Łęczycy, Poddębic, Zgierza, Topoli Królewskiej, Aleksandrowa Łódzkiego.

Tym milej nam poinformować, że nasza uczennica Natalia Wasiak z klasy 8 c w swojej kategorii wiekowej zajęła II miejsce. Jury nie przyznało pierwszego miejsca, tylko ex aequo dwa drugie.
Natalię do konkursu przygotowała p. Monika Kryszkiewicz.

Gratulacje!!!

WITAJ WIOSNO

Klasa IIc i III b 21 marca pożegnały zimę i powitały wiosnę.
Nie odbyły się miejskie obchody pożegnania zimy, ale my nie wystraszyliśmy się chmur i wybraliśmy się do Parku Miejskiego z nasza Marzanna.
Tam spotkaliśmy się z uczniami ze SP nr 2 w Ozorkowie. Wspólnie pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Były wspólne okrzyki, piosenki a potem troche ruchu na placu zabaw. Teraz już zima została pożegnana i zaczęła rządzić wiosna. Mamy nadzieje ze da nam więcej słońca.

p. Sława Tuszyńska