Daily Archives: 06/12/2022

6 GRUDNIA …. IMIENINY MIKOŁAJA :)

6 grudnia świętowaliśmy w SP4 MIKOŁAJKI :).
Samorząd Uczniowski zorganizował mikołajkowy koncert kolęd i pastorałek. Morze czerwonych czapek zalało salę gimnastyczną. Gwiazdami koncertu byli nasi uczniowie – solo, w duetach i całymi klasami. Śpiewali również nauczyciele, choć tylko w chórkach 🙂 Wykonawcy i organizatorzy zebrali gromkie brawa. Widownia również została doceniona – czekoladowe cukierki „dosłodziły” ten fantastyczny dzień.

MIKOŁAJKOWA DOBRONIANKA VIII D

W Dobroniance – fantastycznym mini zoo Mikołajki spędziła klasa VIIId.

Karmiliśmy zwierzęta, słuchaliśmy wielu ciekawostek o mieszkańcach Dobronianki, podziwialiśmy świąteczne dekoracje, dekorowaliśmy pierniki.
Kulminacyjnym punktem wycieczki była wizyta we wiosce Świętego Mikołaja. „Nasz” wyjątkowy Mikołaj wręczył wszystkim drobne prezenty.  Cudne zwierzaki, godne polecenia miejsce i super młodzi ludzie to recepta na wyjątkowy mikołajkowy poniedziałek 🙂