Daily Archives: 22/04/2021

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

W niedzielny marcowy wieczór w ozorkowskiej kamienicy wybuchł pożar. Płomienie zabrały dorobek życia kilku rodzin. Poszkodowana w tym pożarze została rodzina naszego ucznia. Ich mieszkanie doszczętnie spłonęło. Postanowiliśmy pomóc, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za naszych uczniów – ponieważ jesteśmy „Czwórkową Rodziną”. Utworzony został Komitet Społeczny przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie.

Komitet organizuje publiczną zbiórkę pieniędzy dla rodziny ucznia SP4, poszkodowanej podczas pożaru kamienicy, który miał miejsce w dniu 7.03.21r. (nr zbiórki 2021/663/KS ).
Cegiełki w kwocie 5zł, 10zł i 20zł można nabyć w sekretariacie szkoły, w godzinach 9.00 – 15.00. Zbiórka pieniędzy do puszek odbywać się będzie do końca roku szkolnego, tj. do 25.06.21r.

Każda pomoc jest na wagę złota. A wielokrotnie już udowodniliśmy, jak pięknie potrafimy pomagać potrzebującym. Wierzymy, że i tym razem nie zawiedziemy.

Pamiętaj!
„Nieważne ile posiadasz, ważne ile potrafisz podarować innym ludziom”