WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

W listopadzie w naszej szkole odbył się szkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pt. CHROŃ NATURĘ – NIC WIELKIEGO, ZRÓB DLA ZIEMI COŚ DOBREGO”.

Konkurs ten miał na celu podniesienie świadomości ekologicznej uczniów z zakresu ochrony przyrody oraz uświadomienie konieczności podejmowania działań w zakresie ochrony przyrody. Był przeznaczony dla uczniów klas I – III.  Liczyła się kreatywność, pomysłowość, walory artystyczne oraz estetyka. Najciekawsze prace zostały nagrodzone i wywieszone na tablicy szkolnej.

Jury w składzie: p. Krystyna Ewiak, p. Monika Kryszkiewicz, p. Piotr Jatczak wybrało najciekawsze prace i przyznało miejsca na dwóch poziomach.

Oto wyniki konkursu

• na poziomie klas I:

I miejsce – Mateusz Paszko – kl. I a
II miejsce – Kinga Sobczak – kl. I c
III miejsce – Marcel Pawlak – kl. I a

• na poziomie klas II i III:

I miejsce – Aleksandra Olejnik – kl. II b
II miejsce – Amelia Mróz – kl. II c
III miejsce – Zuzanna Andrzejczak – kl. II b.

Uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów !

Organizatorki konkursu: p. Anna Kwiatkowska, p.Anna Ewert