Uwaga, Konkurs !!!

Pani Grażyna Pierzgalska oraz opiekunki Koła PCK  ogłaszają konkurs pt.:

„RODZINNY   STROIK  BOŻONARODZENIOWY”

pol_pl_stroik-boze-narodzenie-i-srednica-ok-15-cm-11909_1Zapraszamy do udziału w corocznym, szkolnym konkursie bożonarodzeniowym. W tym roku tematem konkursu jest :  ,,Rodzinny stroik bożonarodzeniowy”.

Całkowity dochód ze sprzedaży Waszych prac zostanie i tym razem przeznaczony  na cele charytatywne  Szkolnego  Koła PCK. W ubiegłym roku świąteczny konkurs cieszył  się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki waszej pomysłowości i hojności  zebraliśmy pieniądze, które przeznaczyliśmy na świąteczne paczki, obiady i pomoc materialną dla uczniów naszej szkoły.

Cele konkursu:

• Pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
  • Nawiązanie bliskich relacji rodzinnych oraz zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji.
  • kształtowanie wrażliwości emocjonalnej, umiejętności pomocy potrzebującym
  • Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz dorosłych
  • Kształtowanie uczciwego współzawodnictwa

Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej NR 4 z Oddziałami Integracyjnymi
w Ozorkowie i ich rodzin

Regulamin Konkursu :

1. Pracę należy wykonać zgodnie z podanym tematem : ,,Świąteczny stroik”. Wykorzystujemy wszystkie dowolne materiały. Nie ograniczamy wielkości i wysokości .
  2. Prace wraz z karteczką informacyjną ( imię i nazwisko, klasa , zaznaczenie czy praca została wykonana z pomocą rodzica, czy samodzielnie ) należy przekazać organizatorom konkursu do 12 grudnia  (p. Grażyna Pierzgalska s.108, p.Anna Kacprzak – gabinet logopedyczny i p. Magdalena Wójcik).
  3. Wszystkie prace są własnością organizatorów konkursu i zostaną przekazane na Charytatywny Świąteczny Kiermasz Szkolny.
  4. Pierwszeństwo wykupu pracy będę mieli ich wykonawcy ( symboliczna kwota 5zł ), co musi być zgłoszone organizatorom do 12 grudnia-po tym terminie niezarezerwowane prace zostaną wystawione na sprzedaż.
  5. Powołane przez organizatorów jury wyłoni i nagrodzi najciekawsze prace. Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną skromne upominki.