Szkolny Konkurs NIVEA

W 2012 firma NIVEA uruchomiła ogólnopolski  program „Szkółki Piłkarskie NIVEA”.
Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy.

Do konkursu zgłoszony został UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BZURA OZORKÓW.
Do klubu należą uczniowie z naszej szkoły i ich koledzy z SP nr 5.

Aby wygrać w konkursie potrzebne jest wsparcie i zaangażowanie całej ozorkowskiej społeczności.
Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.szkolkinivea.pl i codziennie oddasz głos na Uczniowski Klub Sportowy Bzura Ozorków.

Profil Klubu znajdziesz na stronie http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1340.html

Jeżeli możesz, rozpowszechnij akcję wśród znajomych. Każdy głos jest na wagę złota.

Może, dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda nam się po raz drugi wygrać w konkursie NIVEA (100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA)

Pomóżmy małym sportowcom i ich trenerom spełnić marzenia.