Szkolny konkurs matematyczny „Mat-Mistrz”.

W dniach 12, 13 i 14 marca odbyły się w naszej szkole finały konkursu matematycznego.
W poniedziałek zmagania o tytuł najlepszego matematyka rozpoczęli czwartoklasiści. Po wyjątkowo wyrównanej walce tytuł zdobyła Marta Wodzińska z klasy IVa

We wtorek do finałowej rozgrywki przystąpili piątoklasiści. Dziesięciu finalistów z trzech klas walczyło niezwykle dzielnie. Najlepsi okazali się uczniowie klasy Vc. Zajęli trzy pierwsze miejsca. Najlepszym matematykiem okazała się Dominika Miksa.
Kolejnego dnia rozpoczął się turniej dla najstarszych uczniów naszej szkoły. Tu emocji było najwięcej. Walka toczyła się niemal przez godzinę. Padło najwięcej matematycznych pytań. Finaliści udzielali odpowiedzi na niezwykle trudne pytania. Wielu niestety przegrało, gdyż nie poradzili sobie ze stresem. W tej finałowej walce zwyciężyli uczniowie klasy VIc – zgarnęli wszystkie trzy nagrody. A rodzeństwo Dawid i Magdalena Błocisz zajęło odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.
Wszystkim uczestnikom finałowych rozgrywek serdecznie gratulujemy. Konkurs okazał się świetnie przygotowaną, ciekawą zabawą. Bardzo podobała nam się przyjazna atmosfera i wsparcie jakie czuliśmy ze strony prowadzących konkurs p. Justyny Moszczyńskiej i p. Agnieszki Włodarczyk.
Szczególne gratulacje składamy zwycięzcom, którzy zachwycili nas olbrzymią wiedzą matematyczną. Życzymy dalszych sukcesów.

CZWARTOKLASIŚCI

PIĄTOKLASIŚCI