Rajd Zimowy 2012

W sobotę 3 marca 2012 r. odbył się już IV Rajd Zimowy. Rajd zorganizowany został przez naszą szkołę i p. Piotra Banasiaka.
Wczesnym rankiem w sobotę spotkaliśmy się na przystanku tramwajowym przy Starym Cmentarzu w Ozorkowie.  Był wyjątkowo słoneczny, ale mroźny poranek.
Tramwaj dowiózł nas na Emilię. Stamtąd wyruszyliśmy w kierunku Sokolnik. Maszerowało się bardzo przyjemnie, choć zdecydowanie najbardziej podobały nam się przystanki (szczególnie ten przy sklepie, gdzie wielu z nas kupiło tradycyjnie… chipsy i lody)
7 kilometrów udało nam się pokonać w czasie ok. 3 godzin. Zmęczeni, ale zadowoleni dotarliśmy do mety rajdu, która znajdowała się w naszej szkole. Tutaj czekały na nas pyszne kiełbaski i gorąca herbata.
To był bardzo udany rajd. Szkoda tylko, że zima poskąpiła nam śniegu i aura była raczej wiosenna.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny rajd…. Wielu z nas nie może się doczekać sławnego już w Ozorkowie Rajdu Nocnego …. Do zobaczenia na szlaku