Powiatowy sukces teatralny naszych uczniów !!!

Po raz XV w naszym mieście odbył się Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych Apli Papli „Życie to teatr”. Organizatorem konkursu był  Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie. Przegląd ten, jak co roku, miał przede wszystkim na celu przybliżenie świata teatru dzieciom i młodzieży.

16.03.2016 r.  odbyło się przesłuchanie, w którym wzięły udział dwie grupy uczniów

• dzieciaki z  klasy I d i II a, przygotowane przez wychowawczynie p. Annę. Ewert i p. Annę Kwiatkowską oraz dużej pomocy p. Jolantę Fijałkowskiej.
  • dzieciaki z klasy II b przygotowane przez wychowawczynie p. Małgorzatę Piętę i p. Karolinę Ewert-Mrowińską

Nasi mali aktorzy odnieśli duży sukces:

II miejsce – aktorzy z koła ekologicznego pod opieką p. Anny Kwiatkowskiej i p. Anny Ewert
wyróżnienie – aktorzy z klasy II b pod opieką p. Małgorzaty Pięty i p. Karoliny Ewert – Mrowińskiej
Wielkie brawa !!!