POMÓŻMY ANTOSIOWI !!!

Zbiórka datków, które przeznaczone będą na pomoc dla małego Antosia odbędzie się w naszej szkole jutro i w piątek. Pieniądze do puszki zbierać będą uczniowie klasy III b i p. Małgorzata Pięta.
Oprócz pieniędzy zbieramy też nakrętki – zanieście je p. Jackowi Kędzierskiemu lub p. Katarzynie Czajkowskiej.
Pomóżmy maluszkowi i jego rodzicom !!!

Antoś ma 1.5 roku, jest bratem uczennicy Szkoły Podstawowej w Parzęczewie – Wiktorii Błaszczyk z klasy IV b i od stycznia br. zmaga się z ciężką chorobą nowotworową (guz tylnego dołu czaszki). W tej chwili jest po operacji, w trakcie chemioterapii.

W dniu 2 grudnia 2016 r. w budynku  Szkoły Podstawowej w Parzęczewie odbędzie się wyjątkowy koncert, dedykowany właśnie temu małemu chłopcu, podczas którego przeprowadzona zostanie zbiórka funduszy na jego leczenie i rehabilitację.

plakat_antos