POMAGAMY !!!!

Czytajcie i pomagajcie … to nasz uczeń i jego rodzina …
Wiemy, że na „czwórkowych” przyjaciół zawsze można liczyć !!! Jesteśmy pewni, że i tym razem pokażecie, że macie wielkie serca !!!
Do dzieła … bo przecież warto pomagać !!!

„Witajcie, mam na imię Marta i mam 40 lat. Choruję na nieoperacyjnego guza mózgu. To wznowa. Dwa poprzednie guzy zostały usunięte wraz z całą kością potyliczną czaszki, czyli żyję z mózgiem prawie na wierzchu ( zakrywa go tylko skóra). Z powodu nieoperacyjnej wznowy guza nie można zrekonstruować brakującej części czaszki. Każde wyjście z domu, czy prace domowe, to niebezpieczeństwo dla mojego zdrowia i życia.

Jestem mamą dwójki dzieci. Córka ma 16 lat, a syn 8 lat. Jestem jedynym rodzicem dla moich dzieci. Córka jest zdrowa, ale synek jest również po leczeniu nowotworu – białaczka limfoblastyczna. Teraz jest w okresie remisji. Jednak chemioterapia spowodowała ogromne spustoszenie w jego organizmie i potrzebuje mnóstwo czasu i różnych terapii, by dojść do siebie.

Mieszkamy w dużym, starym domu. To właśnie na jego remont i modernizację zbieram pieniądze…. (…)

Całość przeczytacie tutaj: