ODLOTOWA WYSTAWA

Korzystając z uprzejmości Pana Dariusza Szpakowskiego, prezesa Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” Ozorków, w pracowni historycznej uczniowie naszej szkoły mogą podziwiać rozmaite samoloty.
Modele te, które osobiście sklejał Pan Szpakowski, zadziwiają detalami. Znajdziemy polski prototyp myśliwca z 1939 roku PZL 50 „Jastrząb”, polski samolot rozpoznawczy PZL 23 „Karaś” z 1934 roku, myśliwce japońskie, bombowce nurkujące, samoloty wielozadaniowe i wiele innych godnych uwagi modeli.

Jeśli jesteście zainteresowani, to mamy dla Was akcję z nagrodami. Jeśli uda Wam się dopasować stosowne fiszki z nazwami do właściwego modelu samolotu, to gotowi jesteśmy zafundować model do składania za poprawnie wykonane zadanie. Szczegóły u Pani Marzeny Olczak lub Agnieszki Wojciechowskiej.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Dariuszowi Szpakowskiemu za „odlotowe cuda” i zapraszamy do zabawy 🙂