NASZ ZWYCIĘSKI KLIMA TEAM !!!

Mamy to!
Projekt grupy Klima Team wśród laureatów konkursu na najlepszy projekt w programie „Globalna Szkoła. Razem dla klimatu” ogłoszonym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Nasza fantastyczna klima drużyna pod wodzą p. Katarzyny Tarczyńskiej znalazła się w elitarnym gronie ośmiu szkół z całej Polski, które zwyciężyły w tym konkursie. Dodać należy, że jako jedyna szkoła z Ozorkowa zostaliśmy laureatem tego ogólnopolskiego konkursu.
Projekt o tematyce proekologicznej realizowały uczennice klas ósmych:

• Amelia Nowakowska, Krystyna Golec, Blanka Kurpińska, Gabrysia Sypniewska i Natalia Wasiak przy wsparciu p. Katarzyny Tarczyńskiej.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji naszych działań, których nadrzędnym celem jest promowanie i podnoszenie świadomości klimatycznej. Edukacja jest podstawą efektywnych działań.

Razem możemy więcej!!