Mamy medal MISTRZOSTW POLSKI w Rugby Tag !!!

Szkoła Podstawowa nr 4 z Ozorkowa
brązowym medalistą
Ogólnopolskiego Finału Szkolnej Ligi Rugby Tag!!!!!!

Brązowi medaliści Polski Szkolnej Ligi Rugby Tag.
Od lewej stoją:

• Roksana ,, Roksi” Olczak, Weronoka ,,Chudzini” Hudaś, Mirosław ,,Trener” Szołtun, Martyna ,,Martinez” Bednarek, Wiktoria ,,Szmajka” Szmajewska”.

Siedzą:

• Wiktoria ,,Krzykacz” Michalska, Adrian ,,Junior” Zając, Tomasz ,,Tomaszek” Stojecki, Kacper ,,Pechowy Głasiu” Głasek, Julia ,,Dżulia” Michalak, Wiktoria ,,Wicka” Bernat,, Zuza ,,Zuśka” Stojecka, Patrycja ,, Cebulka” Ciechowska.
    Brakuje na zdjęciu Diany ,, Księżnej” Chudzik.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim rodzicom bez pomocy których nie doszlibyśmy tak wysoko, a w szczególności:

• państwu M. E. Hudaś – za dostarczeni i odbiór zawodników (bez których byśmy nie wygrali !) na Mistrzostwa Województwa,
  • państwu M. M. Stojeckim, którzy stanęli na głowie, aby załatwić nam przejazd na i z, Mistrzostw Polski,
  •  poniom M. Hudaś i A, Zając oraz panu M. Stojeckiemu za fantastyczny doping i dokumentację fotograficzną zawodów.
  •  wszystkim rodzicom dzieci uczęszczających na zajęcia rugby tag za ich życzliwość i cierpliwość w stosunku do mojej osoby.

Serdeczne podziękowania należą się panu Zbigniewowi Jurzyście za wsparcie moralne naszej drużyny i rady taktyczne, które zawodnicy wykorzystali w trakcie gry.

Trener naszych brązowych medalistów
p. Mirosław Szołtun