KONKURS „ŚWIĄTECZNE STROIKI” – WYNIKI

W  rodzinnym konkursie „Świąteczne Stroiki” zwyciężyli:

I miejsce Wojciech Michnowski kl. Ic
II miejsce Patryk Łopaciński kl. IIb, Aleksandra Zawadzka kl. VIIb
III miejsce Amelia Gieraga kl. IIa

Wyróżnienia otrzymali: Dominik Mróz kl. I c, Marcelina Ochal kl. II c, Julia Krzewińska kl. II c, Olivier Krzewiński kl. II c,Marcel Suchorowski kl. III b, Ania Król kl. IV b, Ania Matusiak kl. IV b, Zofia Potrzebowska kl. IV c, Wojciech Suliga kl. VI c, Katarzyna Florczak kl. VId

GRATULUJEMY!!!

Składamy wielkie podziękowanie za udział w konkursie na stroik świąteczny. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie  w akcję, która ma na celu pomoc innym. To dzięki Państwa zaangażowaniu możemy uczyć dzieci odpowiedzialności i empatii . Możemy także pomóc tym, którzy w walce z ciężką chorobą  potrzebują wsparcia. Składamy także najlepsze życzenia świąteczne, aby chwile z bliskimi były znaczące, pełne radości, uśmiechu i miłości.

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu