Konkurs: „Savoir vivre dla każdego”

W środę 14 marca 2012r. odbył się w naszej szkole finał Miejsko-Gminnego Konkursu „Savoir vivre dla każdego”. Konkurs został przygotowany przez nauczycielki z naszej szkoły p. Katarzynę Czajkowską i p. Sławę Tuszyńską.
W konkursowym jury  zasiadła p. Magłorzata Gawęda – dyrektor Sp 4,  p. Danuta Trzcińska – dyrektor Biblioteki Miejskiej, p. Urszula Libiszewska – nauczyciel gimnazjum.
Rywalizacja toczyła się między drużynami ze:

• SP nr 4 w Ozorkowie
  • SP nr 5 w Ozorkowie
  • ZSG w Słowiku
  • SP  w Chociszewie.

Przez niemal dwie godziny drużyny zmagały się z przygotowanymi dla nich ciekawymi zadaniami. Konkurencja była bardzo wyrównana, o czym świadczy bardzo nietypowy wynik całego konkursu.
I miejsce – zajęła drużyna z naszej szkoły zdobywając 33 punkty (hurrrra !!!!).
II miejsce –  przypadło ex aequo trzem pozostałym drużynom.

Musimy przyznać, że wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoko poziom wiedzy z zakresu savoir vivre.
Dzięki ciekawym informacjom przekazywanym przez prowadzącą całą imprezę p. K atarzynę Czajkowską również publiczność miała okazję poszerzyć swoje wiadomości z tej dziedziny.
Konkurs okazał się świetną, bardzo dobrze zorganizowaną zabawą, a jego wynik jest dla uczniów naszej szkoły najlepszy z możliwych.