Konkurs „90 lat SP 4”

Rok 2013 to szczególny rok w życiu naszej szkoły. To właśnie teraz przypada 90 rocznica powstania naszej placówki. Z tej szczególnej okazji zorganizowany został szkolny konkurs na plakat i album o SP 4.
Konkurs przygotowały: p. Marzena Strużek i p. Bogusława Kwaśna.
Zadaniem uczniów klas I – III było stworzenie plakatu o naszej szkole. Powstały wyjątkowo ciekawe i pomysłowe prace.
Oto wyniki konkursu na plakat:

I miejsce – klasa II a – wychowawca p. Małgorzata Pięta
II miejsce – klasa I c – wychowawca p.
III miejsce – klasa III b – wychowawca p.

Uczniowie klas IV – VI musieli natomiast wykonać album o naszej placówce. Dzieciaki pod okiem wychowawców stworzyły wyjątkowe prace. Część albumów dotyczyła głównie historii szkoły, patrona, nauczycieli. Jednak najciekawsze okazały się te, w których szkoła przedstawiana została jako „drugi dom” – całkiem „fajny” dom uczniów.
Oto wyniki konkursu na album:

I miejsce – klasa VI a – wychowawca p. Marzena Olczak
II miejsce – klasa VI c – wychowawca p. Joanna Krajewska
III miejsce – klasa V c – wychowawca p. Agnieszka Włodarczyk

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. A Was zachęcamy do obejrzenia wszystkich konkursowych prac:
– plakaty – korytarz – parter
– albumy – biblioteka szkolna