Kolędowanie Misyjne w roku szkolnym 2011/2012

W tym roku kolędując i odwiedzając mieszkańców Ozorkowa uczniowie zbierali datki na pomoc dla dzieci z Sudanu i Peru. Trzy grupy kolędników pod opieką p. Lilli Nowackiej i p. Marioli Piechury 29 grudnia 2011 r. przez wiele godzin wędrowały w kolorowym korowodzie, niosąc mieszkańcom naszego miasta misyjne błogosławieństwo i kolędę.
Dzięki  życzliwości i hojności wszystkich ludzi dobrej woli, kolędnicy misyjni zebrali kwotę 700 zł.

Cała kwota przekazana została do sekretariatu PDMD w Warszawie.

Kolędnicy  bardzo serdecznie dziękują mieszkańcom Ozorkowa za złożone do puszek ofiary. Dziękują także za wszelkie dowody życzliwości i sympatii oraz niezliczoną ilość przepysznych słodyczy i owoców.
Szczególne podziękowania składają opiekunkom Koła Misyjnego p. Marioli Piechurze i p. Lilli Nowackiej, które poświęciły czas i wiele energii  przygotowując tegoroczne Misyjne Kolędowanie uczniów naszej szkoły.