Deszczowa lekcja historii klas czwartych

12 października uczniowie klas 4-tych, nie zważając na opady deszczu, w ramach lekcji historii o naszej małej ojczyźnie, czyli Ozorkowie wybrali się  do Izby Historii Miasta Ozorkowa na wystawę poświęconą  charakterystycznym miejscom i mieszkańcom naszego miasta na fotografiach i pocztówkach. Opiekun Izby  – pan Szymon Bajor barwnie opowiedział historię naszego miasta od powstania do czasów II wojny światowej. Następnie  uczniowie udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Listopadowej by obejrzeć   magiczne miejsca w naszym mieście na obrazach Pana Pawła Jaszczaka.
Obie wystawy bardzo podobały się uczniom. Stwierdzili, że poznając historię swojego miasta okazują swój lokalny patriotyzm.