Category Archives: 1. Aktualności

III a z wizytą w ozorkowskiej piekarni

III a z wizytą w ozorkowskiej piekarni


Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Piętą odwiedzili ozorkowską piekarnię. Z bliska przyglądali się procesowi wypieku chleba. Sami przygotowali również pyszne chlebki i bułeczki.

Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

Szkolny konkurs „Segregujemy śmieci”

Szkolny konkurs „Segregujemy śmieci”


Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został Szkolny konkurs o tematyce ekologicznej pt. „Segregujemy śmieci”. Organizatorami konkursu były panie Anna Ewert i Anna Kacprzak.

Oto wyniki konkursu:

W kategorii klas I
I miejsce – Maria Hołownia kl. I c

W kategorii klas II
I miejsce – Oliwia Malczyk kl. II c

W kategorii klas III
I miejsce – Weronika Kołodziejczyk kl. III a

Nazwiska wszystkich laureatów znajdziecie w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

Spotkanie z „Kocią Mamą”

Spotkanie z „Kocią Mamą”


Po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy wolontariuszy Fundacji „Kocia Mama”. Dzieciak klas młodszych spotkały się z prześlicznymi podopiecznymi fundacji. W klasach odbyły się zajęcia dotyczące opieki nad kociakami i odpowiedzialności za nie. Dzieciaki przekazały na rzecz fundacji zebrane wcześniej karmy dla kotów i zabawki.

Całą fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

Mikołajki VI c

Mikołajki VI c

Nietypowe „śniadanie mikołajkowe” przygotowali uczniowie klasy VI c wraz z paniami Agnieszką Włodarczyk i Beatą Witczak. Były pyszne, cieplutkie tosty, świeże owoce i soki. W trakcie śniadania odbyło się wielkie losowanie :). Wszyscy wylosowaliśmy osobę dla której przygotujemy bożonarodzeniowy prezent. Ja wylosowałam ….a nie powiem, bo to tajemnica :):)
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

Szkolny konkurs „Tuwim dzieciom”

Szkolny konkurs „Tuwim dzieciom”


Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został szkolny konkurs czytelniczo – plastycznym „Tuwim dzieciom” przygotowany przez p. Marzenę Strużek i p. Bogusławę Kwaśną

TEST WIEDZY                                                                          PRACA PLASTYCZNA
I miejsce – klasa III b                                                             I miejsce – klasa III a (Aneta, Ania, Ola)

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy !!!

Więcej o konkursie w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

Uwaga konkurs !!!!

Uwaga konkurs !!!!


P. Marta Repeć i p. Jacek Kędzierski zachęcają do wzięcia udziału w kolejnej już edycji konkursu „Zima w obiektywie”.
Konkurs trwać będzie do dn. 05.02.2013 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce DLA UCZNIÓW/KONKURSY

„Wszyscy jesteśmy mikołajami”

„Wszyscy jesteśmy mikołajami”


Po raz kolejny nasza szkoła aktywnie włączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Wszyscy jesteśmy mikołajami”. Nasi uczniowie zebrali ponad 100 maskotek, które p. Sylwia Stuchała koordynator akcji przekaże chorym dzieciakom.

Więcej o akcji w zakładce MENU/NASZE AKCJE I PROJEKTY