Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Piętą odwiedzili ozorkowską piekarnię. Z bliska przyglądali się procesowi wypieku chleba. Sami przygotowali również pyszne chlebki i bułeczki.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
