BOŻONARODZENIOWY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

pol_pl_stroik-boze-narodzenie-i-srednica-ok-15-cm-11909_1W  konkursie wzięło udział 50 uczniów naszej szkoły, którzy wspólnie z rodzinami stworzyli niepowtarzalne, ciekawe prace plastyczne. Wszystkie wytwory uczniów wzięły udział w kiermaszu charytatywnym, z którego dochód wsparł konto Szkolnego Koła PCK. Dzięki Wam środki te będą wykorzystane na pomoc tym, którzy w szczególny sposób potrzebują wsparcia. Dziękujemy wszystkim, którzy kolejny raz udowodnili, że mamy wielkie serca i wzięli udział w konkursie.

Jury w składzie : p.Monika Kryszkiewicz, p. Bogusława Kwaśna, p.Magdalena Wójcik i p.Anna Kacprzak wyłoniło zwycięzców :

I miejsce – Nikola Staniewska kl. II b

II miejsca – Weronika Komorowska kl. IV c, Diana Chudzik kl. IV b

III miejsca – Amelia Nowakowska II a,  Ania Król I b

WYRÓŻNIENIA :

1. Wiktoria Ściborska kl. II c
  2. Amelia Rzeźniczak kl. I a
  3. Julianna Konopa kl. II a
  4. Agata Błaszczyk kl. III d
  5. Wiktoria Kozłowska III c
  6. Antek Antczak II c
  7. Lena Pisera kl. IV a
  8. Oliwka Czaplińska kl. II a
  9. Gabriel Skowroński kl. II d
  10. Igor Węglewski kl. III a

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY !

Dziękujemy głównemu sponsorowi – Radzie Rodziców za przekazane środki pieniężne na nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich uczestników konkursu oraz  p. dyrektor  Małgorzacie Gawędzie, p.Grażynie Pierzgalskiej, opiekunkom Szkolnego Koła PCK  za wszystkie przekazane na upominki artykuły.