BOŻONARODZENIOWY, ANIELSKI KONKURS PLASTYCZNY

„WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOŻONARODZENIOWE ANIOŁY”

W konkursie wzięło udział 60 uczniów naszej szkoły, którzy wspólnie z rodzinami stworzyli niepowtarzalne, ciekawe prace plastyczne. Wszystkie dzieła uczniów wzięły udział w kiermaszu charytatywnym, z którego dochód wsparł konto Szkolnego Koła Wolontariatu. Dzięki Wam środki te będą wykorzystywane na pomoc tym, którzy w szczególny sposób potrzebują wsparcia. Część pieniędzy została przeznaczona na nagrody dla Was. Dziękujemy wszystkim, którzy kolejny raz udowodnili, że mamy wielkie serca i wzięli udział w konkursie.

W tym roku głos dla zwycięzców oddali wszyscy pracownicy szkoły, a organizatorzy po podliczeniu głosów wyłonili  zwycięzców w dwóch kategoriach – prace wykonane samodzielnie i z pomocą rodziców.

Zwycięzca, kategoria – prace samodzielne:

I miejsce – Karolina Jurkiewicz – kl. V a

II miejsce – Tomasz Stojecki – kl. VI c
                     Julek Muszyński – kl. I a

III miejsce – Zuzia Stojecka – kl. V a

Wyróżnienia:

Kinga Mróz – kl. IIa, Patryk Pietrzak – kl. Ia, Hania Majtczak, Ania Matusiak – kl. IIb, Aneta Błaszczyk, Agata Błaszczyk, Anna Błaszczyk – kl. IVd, Filip Majchrzak – kl. IIa

Zwycięzcy, kategoria – z pomocą rodzica:

I miejsce – Diana Chudzik – kl. V  b

II miejsce – Wiktoria Chudzik – kl. I a
                    Gabrysia Świątczak – kl. V a
                    Gabryś Zawalich – kl. II b

III miejsce – Marzena Polak – kl. I b
                     Oliwia Jóźwiak – kl. I a
                     Nikola Staniewska – kl. III b

Wyróżnienia:

Amelia Rzeźniczak – kl. IIa , Wiktoria Ściborska – kl. III b, Amelia Nowakowska, Michał Włodarczyk – kl. III a, Lena Pisera – kl. V a, Kacper Tomczak – kl. V b

WSZYSTKIM  ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!

Dziękujemy głównemu sponsorowi – Radzie Rodziców za przekazane środki pieniężne na nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich uczestników konkursu.

Organizatorzy:
p. Grażyna Pierzgalska i Szkolne Koło Wolontariatu