BAW SIĘ W KODOWANIE

Drodzy Rodzice

Wraz z naszymi patronami honorowymi – szczególnie z Patronem Honorowym Prezydentem Miasta Zgierz Panem Przemysławem Staniszewskim mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do udziału w 10. edycji “Koduj z Gigantami”. Zapisy startują już 17 stycznia.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja prowadzona będzie stacjonarnie w dniach 12 i 27 lutego w Zgierzu przy ul. Długiej 5

Akcję honorowym patronatem wspierają:

Pobierz obrazki

W 10. edycji akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stroniewww.kodujzgigantami.plLiczba miejsc jest ograniczona.