Uczniowie z koła PCK od 10 października będą sprzedawać znicze.
Dochód z akcji przeznaczamy na paczki świateczne dla dzieci z domu dziecka w Dąbrówce
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY WESPRZYJ NASZĄ AKCJĘ
W ramach obchodów 100 lecia ZHP Ozorków odbył się koncert piosenki harcerskiej. W koncercie wzięli udział uczniowie naszej szkoły

W zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE obejrzycie relację telewizji Łódź z tego wydarzenia, a w niej wywiad z uczennicami naszej szkoły 🙂
Rok 2012 to rok szczególny dla Hufca ZHP Ozorków im. Bohaterów Września 1939 roku. Związek świętuje swoją setną rocznicę działalności na terenie naszego miasta.
Z tej okazji 29 września zorganizowano uroczystości związane z tą rocznicą.
Częścią obchodów był koncert „Z piosenką harcerską przez stulecia”.
Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli w nim udział
Nasi uczniowie zaprezentowali się fantastycznie. Maluchy z gromady zuchowej udzieliły nawet wywiadu dla telewizji regionalnej, która przygotowała relację z tej imprezy.
![]()
[flashvideo file=https://sp4ozorkow.pl/wp-content/uploads/2012/10/Mój-film1.flv /]
[flashvideo file=https://sp4ozorkow.pl/wp-content/uploads/2012/10/Mój-film2.flv /]
W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła realizować będzie nowy projekt „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I – III szkół podstawowych Gminy Miasta Ozorków”.
Projekt jest finansowany ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Głównym celem projektu jest wsparcie indywidualnego rozwoju uczniów klas I – III oraz dostosowanie metod i form pracy z uczniami, do zdiagnozowanych potrzeb edukacyjnych i ich możliwości psychofizycznych.
Szczegółowe informacje w MENU/NASZE PROJEKTY I AKCJE
Nauczyciele realizujący projekt |
Zajęcia w ramach projektu |
[W roku szkolnym 2012/2013 realizujemy projekt „ Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I – III szkół podstawowych Gminy Miasto Ozorków”.

Projekt jest finansowany ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Główne cele projektu to:
Czas trwania projektu: 01.09.2012r. – 30.06.2013r.
W naszej szkole będą realizowane zajęcia w ośmiu obszarach:
29 września 2012 r. Instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego Hufca w Ozorkowie zorganizowali IX Rajd „Szlakiem wrześniowych bohaterów”. W rajdzie udział wzięli uczniowie ozorkowskich szkół oraz sympatycy harcerstwa.
Klasa – II c pod opieką p.A. Ewert i p. A. Wymysłowskiej przeszła trasę ok. 7 km (Ozorków Gimnazjum – Kowalewice – ulica Wiejska – Gimnazjum).
Wszystkie grupy otrzymały koperty z zadaniami przybliżającymi historię harcerstwa w Ozorkowie. Przed Pomnikiem ku czci pomordowanych Polaków w Kowalewicach dzieci zapaliły znicz. Na metę dotarły na czas. Tam czekał ciepły posiłek i nagrody, które zostały wręczone przedstawicielom grup podczas uroczystego apelu. Uczniowie klasy II c bawili się świetnie i zgodnie stwierdzili, że za rok również wezmą udział w harcerskim rajdzie. A więc do zobaczenia na starcie!
29 września 2012 r.uczniowie klasy II c wraz z wychowawczyniami p. Anną Ewert i p. Anną Wymysłowską wybrali się na rajd zorganizowany przez Instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego Hufca w Ozorkowie.
Dzieciaki z klasy II c pokonały trasę ok. 7 km (Ozorków Gimnazjum – Kowalewice – ulica Wiejska – Gimnazjum).
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Oto wyniki
wyborów do Samorządu Uczniowskiego
I miejsce – Karolina Walczak
II miejsce – Julia Olejniczak
III miejsce – Katarzyna Rubacha
IV miejsce – Karolina Owczarek
Gratulujemy wyników i życzymy udanej współpracy w ramach prac Samorządu Uczniowskiego
Dn. 30.09.2012 r. koło PCK z naszej szkoły wzięło udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Ozorkowski Oddział PCK.
Uczennice klasy V c – członkinie szkolnego PCK pod opieką p. Anny Kacprzak i Beaty Witczak kwestowały na ulicach naszego miasta. Udało nam się zebrać aż 358 zł.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Dn. 30.09.2012 r. koło PCK z naszej szkoły wzięło udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Ozorkowski Oddział PCK.
Niedzielne przedpołudnie uczennice pod opieką p. Anny Kacprzak i Beaty Witczak (ja) spędziły zbierając pieniądze do czerwonych puszek PCK. Większość mieszkańców naszego miasta bardzo chętnie wspierało tę szczytną akcję.
W akcji wzięły udział: Zosia Matusiak, Martyna Malawko, Ola Czerwińska, Justyna Kacprzak, Klaudia Błaszczyk i Julka Pędzicka (wszystkie z klasy V c).
Dziewczyny świetnie sobie poradziły.
Dzięki ich zaangażowaniu i energii udało się zebrać do trzech puszek aż 358 zł.
Pieniądze przeznaczone zostaną na zorganizowanie Wigilii dla najbiedniejszych mieszkańców Ozorkowa,
a także na przygotowanie prezentów dla ozorkowskich dzieci.
Ułatwienia dostępu