Author Archives: admin

Nominacje – Tadeusze 2013

Nominacje – Tadeusze 2013


Zakończenie roku szkolnego szóstoklasistów już za chwilę.
Tego dnia odbędzie się również wręczenie statuetek TADEUSZY — prestiżowych, szkolnych nagród dla najlepszych szóstoklasistów naszej szkoły.
Poniżej przedstawiamy nominacje do tej prestiżowej nagrody:

 

 Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki.
JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!!

 

HISTORIA

Marcel Banaszkiewicz –VI c
Bartosz Drozdowski– VI b
Julia Olejniczak– VI c

SPORTSMENKA

Paulina Biel – VI b
Julia Kaczmarek– VI a
Julia Wojtczak – VI b

SPORTOWIEC

????????????????????

CZYTELNIK

Julia Kaczmarek – VI a
Adrian Łuczak – VI c
Karolina Walczak – VI c

PRZYRODA

Marcel Banaszkiewicz – VI c
Julia Kaczmarek – VI a
Maciej Koziński – VI b

INFORMATYKA

Michał Janiak – VI b
Julia Kaczmarek – VI a
Karolina Walczak– VI c

JĘZYKI OBCE

Weronika Idczak  – VI c
Julia Olejniczak– VI c
Maja Wojciechowska– VI a

MATEMATYKA

Michał Janiak – VI b
Julia Kaczmarek – VI a 
Dominika Miksa – VI c

JĘZYK POLSKI

Julia Kaczmarek – VI a
Jagoda Pierzgalska – VI b
Karolina Walczak – VI c

MUZYKA

Sandra Goj – VI b
Maja Wojciechowska VI a
Julia Wojtczak – VI b

PLASTYKA

Beata Domalążek – VI c
Karolina Walczak – VI c
Kacper Kurzawski – VI a

NAJSYMPATYCZNIEJSZA

Katarzyna Rubacha – VI a
Karolina Walczak – VI c
Paulina Wojtczak – VI b

NAJSYMPATYCZNIEJSZY

 Artur Ciesielski – VI c
Bartosz Drozdowski – VI a
Dawid Świątkiewicz – VI B

„Uzależnieniom mówimy nie”

„Uzależnieniom mówimy nie”


Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły czołowe lokaty w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie”

I miejsce – Beata Domałążek – kl. VI c
III miejsce – Karolina Walczak – kl. VI c

Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy tym bardziej, że pokonały ponad setkę innych uczestników. Brawo !!!!

„Uzależnieniom mówimy nie”

„Uzależnieniom mówimy nie”


Pod koniec kwietnia ogłoszony został Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Uzależnieniom mówimy nie”

W dniu 22 maja 2013 r. nastąpił rozstrzygnięcie konkursu.

I miejsce – zajęła Beata Domałążek z kl. VI c
III miejsce – Karolina Walczak z kll. VI c

Jest to olbrzymi sukces naszych uczennic. W konkursie udział wzięło aż 110 uczniów z 13 szkół, a dziewczyny zdobyły dwie czołowe lokaty.

opiekun p. Aldona Szadkowska

VI c w łódzkiej kręgielni

VI c w łódzkiej kręgielni


19.06.2013 r. uczniowie klasy VI c wraz z opiekunami: p. Joanną Krajewską, p. Małgorzatą Woźniak i p. Karoliną Ewert wybrali się na wycieczkę do łódzkiej kręgielni.
Wycieczka była niezwykle udana. Kręgle okazały się bardzo atrakcyjną grą i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Rywalizacja o punkty dostarczyła dzieciakom silnych, ale zdrowych, bo sportowych emocji.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to świetny wyjazd… tylko szkoda, że ostatni, pożegnalny … bo za rok już GIMNAZJUM
.