no images were found
Author Archives: admin
Kręgle i kino VI a i VI c
6 maja klasy szóste wybrały się wraz z opiekunami p. Beatą Witczak, p. Justyną Moszczyńską i p. Agnieszką Włodarczyk do łódzkiego kina i na kręgle.
Cała fotorelacja z tej relaksującej wycieczki w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
Kino i kręgl VIc i VIa
Wyniki Szkolnego Mat-Mistrza
Kolejny raz odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Matematyczny Mat-Mistrz. Tym razem najlepszymi matematykami w szkole zostali:
w kategorii klasy IV – Piotr Pawlak – kl. IV a
w kategorii klas V – Wiktor Oliwa – kl. Va
w kategorii klas VI – Kacper Kmieciak – kl. VIa
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
Lista wszystkich laureatów w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
Z wizytą w schronisku dla zwierząt w Łęczycy
Przez cały miesiąc marzec, w naszej szkole trwała akcja pomocy psom ze Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Uczniowie przynosili karmę dla psów, koce oraz miski. Organizatorkami akcji były opiekunki koła ekologicznego dla klas młodszych: p. Anna Ewert i p. Anna Kwiatkowska.
30 kwietnia 2014r. uczniowie, którzy najbardziej zaangażowali się w zbiórkę karmy, w nagrodę za udział w tej akcji pojechali do schroniska. Tam przekazali wszystkie zebrane dary: miski, koce i przede wszystkim karmę suchą i w puszkach.
Po teranie schroniska oprowadzili nas jego pracownicy, pokazując w jakich warunkach żyją zwierzęta. Opowiedzieli nam też wiele ciekawych historii na temat przebywających tam zwierząt, a także o zasadach funkcjonowania schroniska. Z zainteresowaniem oglądaliśmy wszystkie zwierzęta, a niektóre z nich mogliśmy nawet pogłaskać.
Pracownicy schroniska bardzo serdecznie podziękowali za otrzymane dary, dzięki którym podopieczni schroniska będą mieć zapewniony posiłek w okresie wiosennym.
Akcja ta doszła do skutku dzięki Waszej wrażliwości, dlatego wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji serdecznie DZIĘKUJEMY!!!
p. Anna Ewert
Szkolny konkurs Mat-Mistrz
![]()
OTO WYNIKI KONURSU
Mat-Mistrz klas czwartych: Piotr Pawlak – IVa
II miejsce: Aleksandra Plaskota – IVa
III miejsce: Cezary Wróbel – IVa
Mat-Mistrz klas piątych: Wiktor Oliwa – Va
II miejsce: Adrian Król – Va
III miejsce: Adrian Walczak – Va
Mat-Mistrz klas szóstych: Kacper Kmieciak – VIa
II miejsce: Szymon Pięta – VIa
III miejsce: Konrad Warszycki – VIc
organizatorzy: p. Justyna Moszczyńska, p. Agnieszka Włodarczyk
Mat-Mistrz
W dniach 23 – 25. 01.2013 r. odbył się drugi etap szkolnego konkursu matematycznego Mat-Mistrz organizowanego przez p. Justynę Moszczyńską i p. Agnieszkę Włodarczyk.
Do rywalizacji o tytuł Najlepszego Matematyka w naszej szkole stanęli uczniowie klas IV -VI wyłonieni w szkolnych eliminacjach. Kolejno w środę, czwartek i piątek odbyły się finałowe rozgrywki młodych, mądrych matematyków.
W trzech trudnych, pełnych napięcia i stresu rundach udało się wyłonić najlepszych z najlepszych.
Oto oni:
Mat-Mistrz klas czwartych: Piotr Pawlak – IVa
II miejsce: Aleksandra Plaskota – IVa
III miejsce: Cezary Wróbel – IVa
Mat-Mistrz klas piątych: Wiktor Oliwa – Va
II miejsce: Adrian Król – Va
III miejsce: Adrian Walczak – Va
Mat-Mistrz klas szóstych: Kacper Kmieciak – VIa
II miejsce: Szymon Pięta – VIa
III miejsce: Konrad Warszycki – VIc
KLASY IV
KLASY V
KLASY VI
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Zintegrowanej ZUCH
![]()
OTO WYNIKI KONURSU
I miejsce
Martyna Bednarek
Bartłomiej Targalski
Adrian Zając
opiekun: p. Elżbieta Mierkiewicz
Pierwsze miejsce uczniów II a w ogólnopolskim konkursie ZUCH
Uczniowie klasy II a wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej ZUCH, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, który odbył się w marcu 2014 roku.
Pierwsze miejsce z wynikiem 210p/210p zajęli:
– Martyna Bednarek
– Bartłomiej Targalski
– Adrian Zając
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Zintegrowanej ZUCH
Uczniowie klasy II a wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej ZUCH, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, który odbył się w marcu 2014 roku.
I tak troje uczniów uzyskało pierwsze miejsce z wynikiem 210p/210p.
Są to:
- Martyna Bednarek
- Bartłomiej Targalski
- Adrian Zając
X miejsce i dyplom laureata zdobyła Weronika Hudaś. Wychowawczynią klasy jest Elżbieta Mierkiewicz
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom 🙂
