Dn. 14.10.2014 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. O godz. 10.00 nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście zebrali się na sali gimnastycznej.

Pierwszym punktem programu było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły nauczycielom, którzy w roku szkolnym 2013/2014 mogli poszczycić się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Nagrody otrzymali:

• p. Małgorzata Pięta
  • p. Iwona Witkowska
  • p. Marzena Olczak
  • p. Aldona Szadkowska
  • p. Sylwia Stuchała
  • p. Jacek Kędzierski
  • p. Jarosław Fajfer
  • p. Jolanta Fijałkowska
  • p. Małgorzata Woźniak
  • p. Bogusława Kwaśna
  • p. Mariola Piechura

Nagrody Burmistrza Miasta Ozorkowa otrzymały panie:

• Anna Ewert
  • Anna Kwiatkowska

Dyrekcja wręczając nagrody podziękowała wyróżnionym nauczycielom za dotychczasowy wkład pracy i życzyła wszystkim dalszych sukcesów. Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły słodkie upominki od uczniów i Samorządu Uczniowskiego.

Po części oficjalnej wszyscy obejrzeli przedstawienie uczniów przygotowane przez p. Justynę Moszczyńską, p. Elżbietę Mierkiewicz, p. Monikę Kryszkiewicz i p. Grażynę Marańdę.