Apli Papli 2015

Kółko ekologiczne na  XIV Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli Papli

W dniach 04-05.03.2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbył się  XIV Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych Apli Papli „Życie to teatr”. W zmaganiach konkursowych, których głównym celem jest aktywizacja kulturalna dzieci i młodzieży oraz promowanie młodych talentów, wzięło udział 15 zespołów z terenu powiatu. Byliśmy tam i my – przedstawiciele kółka ekologicznego klas I – III SP nr 4 w Ozorkowie.  Podczas przeglądu zaprezentowaliśmy przedstawienie ekologiczne pt .„ Eko – Kapturek”  i w kategorii klas I- III zdobyliśmy  III miejsce.

Nasi aktorzy to uczniowie klasy I a i II c:

Agatka – Amelia Kajtowska  I a
Pszczółka – Karolina Tomczak  I a

Chłopiec – Damian Głowacki I a
Wilk – Adam Yasser- Zahran I a
Kapturek – Julia Ciok  II c
Babcia – Maria  Hołownia  II c
Dziewczynka – Julia Miękus II c
Lekarz – Maciej Surowiec II c

Do występów przygotowały nas opiekunki kółka ekologicznego: p. Anna Kwiatkowska i p. Anna Ewert.