MIKOŁAJKI KLASY III A

mikolajki
6 grudnia nasza klasa wybrała się na niecodzienną wycieczkę. Gościliśmy w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie. Okazją była uroczystość z okazji  otwarcia w tej szkole  nowej Eko-Pracowni. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć sale lekcyjne, w których uczą się starsi koledzy. Naszym zadaniem była ocena wystroju świątecznego każdej z klas. Potem obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów tej szkoły pt. „W królestwie odpadów”. Po przedstawieniu coś miłego – każdy dostał skromny mikołajkowy upominek. Czas spędzony w tej szkole szybko minął. Bardzo zaskoczyła nas  cisza panująca na korytarzach, całkiem inaczej niż w naszej szkole. Zadowoleni z czasu spędzonego w tej szkole wróciliśmy do naszej głośnej, ale kochanej „Czwórki”, a teraz zobaczcie jak wspominamy ten dzień.