XIV Miejsko Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna

12 czerwca w naszej szkole odbyła się XIV Miejsko-Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna.
O miano najlepszych sportowców rywalizowali uczniowie ze Sp 5 w Ozorkowie, Sp w Modlnej, SP w Leśmierzu, SP w Solcy Wielkiej  i  Sp 4 w Ozorkowie. Przez całe przedpołudnie młodzi sportowcy walczyli o medale i zaszczyty.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, a sportowcom przez cały czas towarzyszył głośny doping kibiców.
W końcowej klasyfikacji sportowcy naszej szkoły zajęli I miejsce z przewagą aż 101 punktów nad kolejną szkołą.
Gratulujemy zwycięstwa uczniom i ich nauczycielom – p. Mirosławowi Szołtunowi, p. Jarosławowi Grzybowskiemu i p. Markowi Szabeli.

Dla naszych uczniów z okazji ich święta przygotowano tego dnia również inne atrakcje.
Dzieciaki szalały na dmuchanym placu zabaw. Maluchy rywalizowały w turnieju piłki nożnej.  Miały też okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego i wozu policyjnego. To był bardzo udany dzień !!! 🙂