Daily Archives: 13/04/2023

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

4 kwietnia to dla społeczności naszej szkoły Świeto Patrona Szkoły.
Naszym wzorem do nasladowania jest Tadeusz Kościuszko – Naczelnik powstania kościuszkowskiego. Data upamiętnia bitwę pod Racławicami, zwycięska bitwę tego powstania z udziałem kosynierów. Uczniowie przypomnieli sobię działalnośc Patrona Szkoły przedstawioną na czarno-białej kliszy filmowej wzbogaconej fotografiami.
Następnie uczniowie mieli okazję sprawdzenia wiedzy uczestnicząc w quizie nawiazujacym do tych informacji.

SPORTOWY SUKCES

Z radością informujemy, że nasza szkolna drużyna zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Gratulujemy trenerowi p. Markowi Szabeli oraz drużynie w składzie: Szymon Barański, Tomasz Janicki, Julian Muszyński  Alan Osiadły,  Miłosz Pisera, Michał Rogalski.